Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwieńsku

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Nowe świadczenie - DODATEK OSŁONOWY

Utworzono dnia 05.01.2022

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwieńsku informuje, że od dnia 4 stycznia 2022 roku można składać wnioski na dodatek osłonowy, który stanowi kluczowy element rządowej tarczy antyinflacyjnej, który ma zniwelować rosnące ceny energii, gazu i żywności.

czytaj dalej na temat: Nowe świadczenie - DODATEK OSŁONOWY

Konkurs profilaktyczny "Kierunek - rodzina bez przemocy" ROZSTRZYGNIĘTY!

Utworzono dnia 07.12.2021

Dnia 29.11.2021 r. rozstrzygnięty został konkurs profilaktyczny, ogłoszony przez Zespół Interdyscyplinarny w Czerwińsku, na film/spot w ramach profilaktyki przeciwdziałania przemocy w rodzinie pod hasłem „Kierunek – rodzina bez przemocy”.

czytaj dalej na temat: Konkurs profilaktyczny "Kierunek - rodzina bez przemocy" ROZSTRZYGNIĘTY!

Projekt „Lepsze jutro II” trwa! Zachęcamy do udziału!

Utworzono dnia 01.12.2021

Szanowni Mieszkańcy Gminy Czerwieńsk

przypominam i gorąco zachęcam do udział w projekcie pn.: „Lepsze jutro II”. Celem projektu jest zwiększenie zdolności do zatrudnienia osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym oraz przygotowanie tych osób do efektywnego funkcjonowania na rynku pracy i w społeczeństwie.

Jeżeli poszukujecie Państwo pracy i jesteście osobami długotrwale bezrobotnymi, korzystającymi z pomocy społecznej, z orzeczoną niepełnosprawnością, zwolnionymi z zakładu karnego, uzależnionymi od alkoholu, narkotyków lub innych środków psychoaktywnych, bezdomnymi serdecznie zapraszam do udziału w kolejnych edycjach projektu, które  rozpoczną się w I kwartale 2022 r.

czytaj dalej na temat: Projekt „Lepsze jutro II” trwa! Zachęcamy do udziału!

Centrum informacyjno-doradcze dla osób z niepełnosprawnością w oddziale PFRON

Utworzono dnia 26.11.2021

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, że od dnia 1 września 2021 r. przy każdym z Oddziałów PFRON uruchomione zostało Centrum informacyjno-doradcze dla osób z niepełnosprawnością (CIDON).

czytaj dalej na temat: Centrum informacyjno-doradcze dla osób z niepełnosprawnością w oddziale PFRON

Babska interwencja w obronie ludzkich praw kobiet

Utworzono dnia 29.10.2021

Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA wystartowało z projektem pt. "Babska interwencja w obronie ludzkich praw kobiet."

Projekt realizowany jest w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Jeśli doświadczasz opresji, przemocy, dyskryminacji, jeśli nie uzyskałaś/eś pomocy państwa, kiedy łamano Twoje ludzkie prawa – ten projekt adresowany jest do Ciebie.

czytaj dalej na temat: Babska interwencja w obronie ludzkich praw kobiet

Zapytanie ofertowe - opiekun grupy wsparcia dla dzieci i młodzieży zagrożonej lub doznającej przemocy w rodzinie

Utworzono dnia 20.09.2021

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwieńsku w związku z realizacją Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie” zaprasza do złożenia oferty na świadczenie usług opiekuna grupy wsparcia dla dzieci i młodzieży zagrożonej lub doznającej przemocy w rodzinie.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - opiekun grupy wsparcia dla dzieci i młodzieży zagrożonej lub doznającej przemocy w rodzinie

Zapytanie ofertowe - opiekun grupy wsparcia dla dorosłych osób dotkniętych przemocą w rodzinie

Utworzono dnia 20.09.2021

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwieńsku w związku z realizacją Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie” zaprasza do złożenia oferty na świadczenie usług opiekuna grupy wsparcia dla dorosłych osób dotkniętych przemocą w rodzinie.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - opiekun grupy wsparcia dla dorosłych osób dotkniętych przemocą w rodzinie

2021.08.24 - Informacja o unieważnieniu postępowania na świadczenie usług opiekuna grupy wsparcia dla dzieci i młodzieży zagrożonej lub doznającej przemocy w rodzinie

Utworzono dnia 27.08.2021

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwieńsku informuje, że postępowanie na Świadczenie usług opiekuna grupy wsparcia dla dzieci i młodzieży zagrożonej lub doznającej przemocy w rodzinie zostaje unieważnione, z uwagi na to, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w tym postępowaniu.

czytaj dalej na temat: 2021.08.24 - Informacja o unieważnieniu postępowania na świadczenie usług opiekuna grupy wsparcia dla dzieci i młodzieży zagrożonej lub doznającej przemocy w rodzinie

2021.08.24 - Informacja o unieważnieniu postępowania na świadczenie usług opiekuna grupy wsparcia dla dorosłych osób dotkniętych przemocą w rodzinie

Utworzono dnia 27.08.2021

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwieńsku informuje, że postępowanie na świadczenie usług opiekuna grupy wsparcia dla dorosłych osób dotkniętych przemocą w rodzinie zostaje unieważnione, z uwagi na to, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w tym postępowaniu.

czytaj dalej na temat: 2021.08.24 - Informacja o unieważnieniu postępowania na świadczenie usług opiekuna grupy wsparcia dla dorosłych osób dotkniętych przemocą w rodzinie

Ośrodek Pomocy Społecznej

w Czerwieńsku

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 4

66-016 Czerwieńsk 

tel. 68 327 83 37 

e-mail ops@czerwiensk.pl

 

 

Godziny urzędowania:

pn. 8:00 - 16:00

wt. - pt. 7:00 - 15:00

 

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 18

W poprzednim tygodniu: 41

W tym miesiącu: 39

W poprzednim miesiącu: 224

Wszystkich: