Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwieńsku

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Zaproszenie do składania ofert na zadanie usługi REHABILITACJA dla uczestników projektu pn. „Transformacja społeczno-zawodowa”

Utworzono dnia 29.09.2022

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwieńsku, w związku z realizowanym projektem współfinansowanym ze środków Unii Eruropejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalny Program Operacyjny – Lubuskie 2020 z zakresu Osi Priorytetowej 7 Równowaga społeczna, Działania: 7.1. Programy aktywnej integracji realizowane przez ośrodki pomocy społecznej

zaprasza do składania ofert na zadanie: Rehabilitacja w ramach projektu pn. "Transformacja społeczno-zawodowa".

 

czytaj dalej na temat: Zaproszenie do składania ofert na zadanie usługi REHABILITACJA dla uczestników projektu pn. „Transformacja społeczno-zawodowa”

Konkurs w ramach profilaktyki przeciwdziałania przemocy „Kierunek – rodzina bez przemocy”

Utworzono dnia 29.09.2022

Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Czerwieńsku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów placówek oświatowych do udziału w konkursie na plakat w ramach profilaktyki przeciwdziałania przemocy w rodzinie pod hasłem „Kierunek – rodzina bez przemocy”. Adresatem konkursu są dzieci i młodzież z terenu Gminy Czerwieńsk (w czterech grupach wiekowych, od przedszkola po szkołę średnią).

Prace konkursowe należy przesyłać lub składać osobiście do 30 listopada 2022 r. do godz.15.00 na adres: Zespół Interdyscyplinarny w Czerwieńsku, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 4, 66-016 Czerwieńsk z dopiskiem: Konkurs „Kierunek – rodzina bez przemocy”.

czytaj dalej na temat: Konkurs w ramach profilaktyki przeciwdziałania przemocy „Kierunek – rodzina bez przemocy”

Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2022

Utworzono dnia 20.07.2022

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwieńsku informuje, że realizuje zadania w ramach resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego pn. „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” - edycja 2022.

Gminie Czerwieńsk ze środków Funduszu Solidarnościowego na realizację zadania w ramach Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” - edycja 2022 przyznano kwotę 589.968,00 zł.

czytaj dalej na temat: Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2022

Program "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2022

Utworzono dnia 20.07.2022

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwieńsku informuje, że wzorem lat ubiegłym realizuje zadania w ramach resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego pn. „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2022.

Gminie Czerwieńsk ze środków Funduszu Solidarnościowego na realizację zadania w ramach Programu „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2022 przyznano kwotę 89.760,00 zł.

czytaj dalej na temat: Program "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2022

Drogi Seniorze, zapraszamy na webinar "Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie"

Utworzono dnia 11.04.2022

Uprzejmie informujemy, że Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Komendą Główną Policji (KGP),w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, w bieżącym roku organizuje w formie webinarium cykl spotkań skierowanych do seniorów:

1.      Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie
2.      Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych
3.      Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne

czytaj dalej na temat: Drogi Seniorze, zapraszamy na webinar "Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie"

Zaproszenie do składania ofert na zadanie usługi aktywnej integracji społecznej dla uczestników projektu

Utworzono dnia 08.04.2022

                              

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwieńsku w związku z realizacją projektu „Transformacja społeczno-zawodowa”, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020, w ramach Osi Priorytetowej 7. Równowaga społeczna, Działanie 7.1 Programy aktywnej integracji realizowane przez ośrodki pomocy społecznej

zaprasza do składania ofert na zadanie usługi aktywnej integracji społecznej dla uczestników projektu 

czytaj dalej na temat: Zaproszenie do składania ofert na zadanie usługi aktywnej integracji społecznej dla uczestników projektu

Ulotki informacyjne dla osób uciekających przed wojną w Ukrainie

Utworzono dnia 28.03.2022

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z ulotkami informacyjnymi przygotowanymi przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla osób uciekających z Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.

Ulotka informacyjna w przystępny sposób wyjaśnia zasady funkcjonowania w pierwszych godzinach i dniach pobytu w naszym kraju.

czytaj dalej na temat: Ulotki informacyjne dla osób uciekających przed wojną w Ukrainie

Komunikat - pomoc dla obywateli Ukrainy (zbiórka)

Utworzono dnia 17.03.2022

KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy Gminy Czerwieńsk!

Na terenie naszej Gminy w dniu 24 marca 2022 r. w godz. od 10:00 do 14:00 otwarte będą punkty przyjęcia pomocy dla obywateli Ukrainy, którzy uciekli z terytorium tego państwa w związku z konfliktem zbrojnym.

czytaj dalej na temat: Komunikat - pomoc dla obywateli Ukrainy (zbiórka)

Nie ufaj bezgranicznie

Utworzono dnia 10.03.2022

Aktualna sytuacja na granicy polsko-ukraińskiej daje możliwość uaktywnienia się różnego rodzaju grupom przestępczym dążącym do osiągnięcia szybkiego zysku poprzez wykorzystanie dramatycznego położenia osób uciekających przed agresją militarną i katastrofą humanitarną. Tło wojenne oraz przemieszczanie się dużych grup uchodźców wymaga szczególnego zwrócenia uwagi na problematykę przestępstw oraz przeciwdziałania postawom patologicznym czy niegodziwemu traktowaniu ludzi. 

czytaj dalej na temat: Nie ufaj bezgranicznie

Zapytanie ofertowe - PSYCHOLOG

Utworzono dnia 09.03.2022

                           

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwieńsku w związku z realizacją projektu „Transformacja społeczno-zawodowa”, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020, w ramach Osi Priorytetowej 7. Równowaga społeczna, Działanie 7.1 Programy aktywnej integracji realizowane przez ośrodki pomocy społecznej

zaprasza do złożenia ofert cenowych na pełnienie funkcji: PSYCHOLOGA

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - PSYCHOLOG

Ośrodek Pomocy Społecznej

w Czerwieńsku

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 4

66-016 Czerwieńsk 

tel. 68 327 83 37 

e-mail ops@czerwiensk.pl

 

 

Godziny urzędowania:

pn. 8:00 - 16:00

wt. - pt. 7:00 - 15:00

 

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 14

W poprzednim tygodniu: 25

W tym miesiącu: 123

W poprzednim miesiącu: 143

Wszystkich: